maxresdefault

چرا زبان عربی؟

شايد به جهت اين گستردگي، زبان عربي يکي از شش زبان رسمي سازمان ملل متحد قرار گرفته است .علاوه بر اين دلدادگي ايرانيان به بهره‌گيري از معارف ديني و دسترسي به منابع اصيل آن و آميختگي چشمگير زبان فارسي با زبان عربي و پيوندهاي فراوان با محيط‌هاي عربي به‌ويژه کشورهاي مجاور زمينه فراگيري و آموزش زبان عربي را در دوران متمادي در کشور ما رونق بخشيده است.

در اين ميان آن‌چه رويکرد آکادمی سوده را در آموزش زبان عربي از ديگر مراکز آموزشي متمايز مي‌کند، تلاش براي آموزشي فراگير و در بردارنده همه اجزاي مهارتي آن با حفظ اصل کارآمدي و برخوردار از شيوه‌هاي امروزي است .مجموعه کتب صدی الحیاة، یکی از بهترین روش های آموزش زبان عربی فصیح است .توجه به مهارتهاي گوناگون زبان ـ همچون شنيدن ـ سخن گفتن ـ خواندن و نوشتن , استفاده از مواد آموزشي زبان امروزي عربي و بهره مندي از جاذبيت هاي ظاهري از جمله مهم ترين ويژگيهاي اين مجموعه است . به گونه اي که در عرصه آموزش زبان عربي يک گام متفاوت به شمار مي آيد .

 
 زبان عربی در آکادمی سوده

در اين مجموعه کوشش شده است که فراگيرنده زبان عربي معاصر را با تأکيد بر مکالمه و سخن گفتن به زبان فصيح ورسمي فراگيرد و در عين حال توانايي خواندن متون و درک آنها و استفاده از کتابها و منابع عربي را کسب کرده , قادر به نوشتن متون و نامه هاي عمومي و ساده نيز باشد . در آکادمی سوده تمامی لهجه های خلیجی، مصــری، شامی و عراقی پس از اتمام دوره ها به صورت تخصصی توسط اساتید Native تدریس میشوند.
 
چارت آموزشی زبان عربی در آکادمی سوده به ۴ سطح الاساسیة ، ابتدائی ، متوسطة ، متقدمة تقسیم می شوند که زبان آموزانی که قصد تسلط کامل به زبان عربی را دارند ، تا انتهای مرحله متوسطة می توانند کاملا به زبان عربی مسلط باشند ، مرحله متقدمة مخصوص زبان آموزانی است که قصد دارند زبان عربی را به صورت آکادمیک فرا بگیرند . پس از مرحله متوسطة زبان آموز قادر به صحبت با لهجه فصیح است که بعد از آن دوره، کلاس های اصل و لهجه با اساتید Native و عرب زبان برگزار می شود . لهجه هایی که می شوند به ۴ دسته خلیجی ، مصری ، شامی ، عراقی هستند که لهجه های سوری ، لبنانی ، یمنی و … ا زیر مجموعه لهجه های بالا هستند . در محیطی کاملا متفاوت و با اساتید عرب زبان و Native زبان عربی را در کمترین زمان بیاموزید .

Differences of Arabic language in Arabic speaking countries