دپارتمان زبان ترکی استانبولی آکادمی سوده برگزار می کند:

دوره مکالمه آموزشی ترکی استانبولی

در سال های اخیر با افزایش روابط اقتصادی و تجاری بین دو کشور ، همچنین افزایش تمایل دانشجویان به ادامه تحصیل در دانشگاه های ترکیه ، به ضرورت یادگیری این زبان افزوده است و این زبان در کشور های مختلف دنیا ، از جمله بسیاری از کشور های منطقه از طریق تولیدات فرهنگی و سینمایی نشر یافته است . برای زندگی کردن ( حتی به صورت موقت ) در کشوری دیگر علاوه بر دانستن زبان انگلیسی ، دانستن زبان رسمی آن کشور ، به خصوص در مورد کشوری همچون ترکیه که به زبان خود بسیار علاقمند و متعصب است ، ضرورت می یابد.

 کتاب YEDİ İKLİM ویژه آموزش زبان ترکی استانبولی به غیرترک زبانان در دنیا می باشد که بر روی هر چهار مهارت مکالمه،خواندن،نوشتن و شنیداری این زبان تاکید دارد.

 مرتبط بخوانید: مزایای زبان ترکی

نکته : در هر ترم که در مجموع ۲۴ ترم میباشد کتاب های به روز ترکی استانبولی و همچنین کتاب های تقویت مهارت های نوشتاری و تقویت مهارت شنیداری به طور جامع و کامل همراه با کتاب اصلی کار میشود.
دلایل یادگیری زبان ترکی استانبولی :
– ادامه تحصیل در کشور ترکیه
– مهاجرت به کشور ترکیه
– علاقه به صحبت حضوری یا مجازی با افراد یا دوستان ترک زبان
– کارکردن در شرکت های ترکیه ای
– مراودات شغلی با ترک ها
– سفر توریستی به کشور ترکیه
– مطالعه ادبیات یا فلسفه ترکی و آشنایی با فرهنگ کشور ترکیه


اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارید و یا برای ادامه تحصیل قرار است چند سالی را در دانشگاه های ترکیه درس بخوانید و مدت زمان کمی در اختیار دارید به شما پیشنهاد می کنیم از کلاس های فشرده آموزشگاه زبان ترکی استانبولی استفاده کنید.

مشخصات دوره های زبان ترکی استانبولی در آکادمی سوده
طول دوره از مبتدی تا یشرفته ۲۴ ترم
طول هر ترم آموزشی یک ماه
تعداد جلسات هر ترم آموزشی ۱۲ جلسه