معرفی کلیاتی از زبان چینی

"چرا باید زبان چینی بخوانیم؟" یادگیری زبان چینی مزایایی را برای رشد شخصی و حرفه ای ارائه می دهد. که حداقل درک بهتر از ثروتمندترین فرهنگ ها را در جهان را بدست می آورد. شاید به جرات بتوان گفت یکی از پرطرفدار ترین و پولساز ترین زبان های جامعه امروز زبان چینی می باشد.

در اینجا ده دلیل کلی برای یادگیری زبان چینی ماندارین مطالعه می فرمایید:

1_ چین بیشترین سخنرانی در جهان را دارد
چینی ها به طور گسترده ای در جهان صحبت می کنند، که حدودا ,197,000,000 نفر به زبان چینی صحبت میکنند، که 873,000 میلیون نفر آن را ماندارین صحبت میکنند. بنابراین 14 درصد از جمعیت جهان زبان چینی صحبت میکنند.

2_ کشورهایی که به ماندارین صحبت می کنند
ماندارین علاوه بر کشور چین، در کشورهایی مانند مالزی، تایوان، سنگاپور، اندونزی، تایلند، برونئی، فیلیپین و مغولستان صحبت می شود.

3_ در مورد تاریخ و فرهنگ چین
تاریخ و فرهنگ چین یکی از ثروتمندترین و قطعا قدیمی ترین در جهان است. کشور چین برای تولید رمان های زیبا، داستان های کوتاه، شعر و به تازگی برتری در فیلم مشهور است. خواندن بیوگرافی های بزرگ چینی و تماشای فیلم های کوتاه در مورد تاریخ چین، درک بیشتری از زبان را فراهم میکند.

4_ اقتصاد چین پررونق است
رشد اقتصادی کشور چین و وضعیت آن به عنوان یک ابرقدرت جهانی رو به رشد است. در طول 35 سال گذشته، چین از یک کشور ثروتمند فقیر نشین جهان تبدیل شده است تا تبدیل به چیزی است که مسلما بزرگترین اقتصاد جهانی است.در طول همین دوره، چین خود را به سوی جهان باز کرد، تشویق سرمایه گذاری خارجی و همکاری اقتصادی‌. به همین ترتیب، تقاضای زیادی برای افرادی که می توانند شکاف بین این چین جدید در حال رشد و جهان گسترده تر را برطرف کنند وجود دارد.

5_ بورسیه به چین
در دنیای امروز بیشتر افراد برای تحصیل به دنبال کشوری هستند که بتوانند در آن تحصیلی تقریبا رایگان داشته باشند. افراد می توانند با شرکت در آزمون HSK زبان چینی تحصیل رایگان در کشور چین را تجربه نمایند.

6_ یادگیری ماندارین ساده تر از فکر شماست
زبان چینی دارای گرامر های بسیار ساده است .گرامر زمان، جنسیت و . . . ندارد و به همین دلیل به راحتی می توان صحبت کرد.کلمات نوشته شده زبان چینی در واقع شخصیت های نمادین به جای حروف است و برای یادگیری راحت تر به تمرین و تکرار زیاد لازم است.

7_ قدرت مغز را بهبود می بخشد
مطالعات نشان داده اند که سخنرانان ماندارین از دو طرف مغز استفاده می کنند و این قطعا حرکت مغز را حفظ خواهد کرد.

8_ دوستان با فرهنگ های مختلف
کشور چینی دارای بزرگترین جمعیت جهان است که تقریبا به 1.28 میلیارد نفر می رسد و یادگیری زبان چینی به شما امکان برقراری ارتباط با بسیاری از افراد را می دهد و در سطح عمیق تر ارتباط برقرار می کند.

9_ سفر به کشوی زیبا که میتونید به زبانشون صحبت کنید
اگر شما به زبان چینی صحبت می کنید، تقریبا به هر چیزی که میخواین میرسید. همانگونه که سراسر جنوب شرقی آسیا سفر میکنید شما میتونید با اطمینان با افراد محلی اون مناطق به چینی صحبت کنید و سفر به اطراف دنیا همیشه خیلی میتونه مفید باشه مثل کشور بزرگ چین که دیدنی های بسیار زیبایی داره.

10_ چینی یک فرصت جهانی برای شما باز خواهد کرد
در واقع در این زمان، ماندارین بهترین زبان برای یادگیری را دارد تا بتواند در زندگی به سرانجام برسد.

چرا آکادمی سوده؟

سیستم آموزشی منتهی به گرفتن مدارک بین المللی HSKK , HSK ارائه مدرک بین المللی HSK از دانشگاه Hanban پکن استفاده از بهترین سیستم های تخصصی آموزشی زبان چینی آموزش فوق تخصصی كودكان و بزرگسالان کلاس های Discussion با حضور اساتید Native

لیست کلاس ها

ترمی گروهی ( کودکان و بزرگسالان)
خصوصی ( کودکان و بزرگسالان)

Discussion
Business
HSK
HSKK