چرا زبان انگلیسی؟

زبان انگلیسی در کنار زبان‌های روسی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی و عربی، به‌عنوان یکی از ۶ زبان رسمی سازمان ملل شناخته‌ شده است. هم‌اکنون ۶۷ کشور در کل جهان، زبان انگلیسی را به‌عنوان زبان رسمی کشور خود اعلام کرده‌اند. زبان انگلیسی در روابط سیاسی و تجاری در کل جهان و در اکثر کشورهای دنیا، به‌عنوان زبان رایج و زبان دوم استفاده می‌شود. این دلایل و بسیاری دیگر همچون جنگ‌های جهانی، موجب شدند تا زبان انگلیسی به‌عنوان زبان رسمی و بین‌المللی در سطح جهان مورد استفاده قرار گیرد.
به همین خاطر، حضور در مجامع بین‌المللی، از ملزومات زندگی مدرن و از دلایل اصلی یادگیری زبان انگلیسی محسوب می‌شود. حتی در سفــرهای تفریحی، سطـح متوسطی از مهـارت زبان انگلیسی، می‌تواند بسیار مفید باشد.

Do you speak english (1)

معرفی کتاب خردسالان (5 تا 7 سال)

همونطور که می دانید شروع آموزش و یادگیری زبان های دوم در سنین کودکی نتایج بهتری را به بار می آورد دوره های آموزشی زبان خردسالان با هدف ایجاد انگیزه و علاقه نسبت به جاذبــه هـای زبان انگلیسی، ویژه گروه سنی پیش دبستانی کلاسهای اول ودوم ابتدایی طراحی گردیده است. فراگیری مکالمات ساده و تقویت درک شنیداری خردسالان در حد مفاهیم قابل درک این گروه سنی محور برنامه آموزشی خردسالان را تشکیل می دهد. به منظور تقویت هر چه بیشتر انگیزه و علاقه مندی فراگیران این گروه سنی، در تدویـن برنامه آموزشــی آنها از فیلم، کارتون و بازیهای خلاق و هدفمند به وفور استفاده می گردد.
سیستم آموزشی زبان انگلیسی در خردسالن برا اسان کتاب Big Fun می باشد.این مجموعه 3 سطحی با استفاده از تصاویر ساده وجذاب، زبان را به سادگی به کودکان نمایش می‌دهد.این کتاب دارای 3 جلد می باشد و در 9 ترم مورد تدریس قرار می گیرد.زبان آموزان خردسال در پایان دوره جهت ادامه تحصیل به دوره کودکان منتقل خواهند شد.

معرفی کتاب کودکان (8 تا 12 سال)

Big English یکی  از بهترین دوره های آموزش زبان انکلیسی به کودکان سری کتابهای نوجوانان است که از انتشارات Pearson منتشر گردیده است. است و معمولا برای رده سنی 7 الی 13 سال مورد استفاده می باشد. این سری از کتاب های شامل 7 سطح می باشد که در یک سطح استارتر و 6 سطح اصلی ارائه شده است. در این مجموعه سعی شده تا حد ممکن از تصاویر جذاب استفاده شود تا نوآموز را برای یادگیری زبان ترغیب نماید.

معرفی کتاب نوجوانان

کتاب TEEN 2 TEEN کتاب بسیار مناسب و جالب و سرگرم کننده ای است که مطابق با نیازها و شرایط نوجوانان و با ارائه یک برنامه درسی مناسب تنظیم و تدوین شده است که برای زبان آموزان سطح پایین تر از متوسط مناسب می باشد که در آموزشگاه ها و کلاس های سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.کتاب Teen2Teen به مهارت های دستور زبان (Grammar) لغات (Vocabulary) Social Language و خواندن (Reading) نوشتاری (Writing) می پردازد.

معرفی کتاب بزرگسالان

دوره بزرگسالان مختص رده سنی پانزده سال به بالا بوده و کتاب در نظر گرفته شده برای این گروه سنی TOP NOTCH است. تاپ ناچ (Top Notch)  يک دوره کامل آموزش زبان انگلیسی در رده سني نوجوانان و بزرگسالان را تشکيل مي دهد که از آخرين متد آموزشي متداول در جهان بهرمند بوده و جهت آمادگي امتحانات بين المللي (TOEFL, IELTS و...) مناسب مي باشد.انتشارات لانگمن که يکي از قويترين و مطرح ترين ناشران کتب آموزش زبان در جهان است تاپ ناچ را در سال2006 به بازار بين المللي عرضه نمود.تاپ ناچ در همان سال انتشاريعني سالهاي 2006 موفق به دريافت جايزه بهترين کتاب آموزش زبان انگلیسی از انجمن ناشران آموزشي (AEP) گرديدند.دراین بخش، زبان آموزان از طریق سیستم کتاب های آموزشی Top Notch  زبان انگلیسی عمومی را با استفاده از یکی از جدیدترین روش های آموزشی فرا می گیرند.
در کتابهای Top Notch سعی شده تا به تمام مهارتهای زبان اعم از خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن پرداخته شود. کلیه این دوره ها با فیلم های آموزشی و Supplement های خاص همراه می باشند.